Puzzelclub lid worden

Puzzelclub lid worden

Puzzelclub respecteert jouw privacy!

Op 25 mei 2018 gaat de nieuwe Europese regelgeving voor de bescherming van persoonsgegevens van kracht: GDPR, ofwel General Data Protection Regulation. Bij Puzzelclub gaan we altijd voorzichtig om met de gegevens van onze leden.

 

Puzzelclub respecteert jouw privacy!Updates van ons Privacy- en Cookiebeleid

Het kan haast niet dat je er de afgelopen maanden nog niets van hebt op gevangen: op 25 mei 2018 gaat de nieuwe Europese wetgeving voor de bescherming van persoonsgegevens van kracht. De General Data Protection Regulation, ofwel de GDPR, zal ervoor zorgen dat jouw gegevens en jouw privacy gewaarborgd blijven.


Bij Puzzelclub gaan we altijd omzichtig om met de gegevens van onze leden. We hebben in het verleden nooit gegevens verkocht aan derden en zullen dat ook nooit doen. Jouw gegevens worden uitsluitend gebruikt binnen Puzzelclub. Alle gegevens worden behandeld als strikt vertrouwelijke informatie.


Hier vind je meer informatie over ons Privacybeleid. Ook gebruiken we cookies op Puzzelclub.be, dit om onze website en ons puzzelaanbod zo optimaal mogelijk te laten werken. Je kan ons volledige Cookiebeleid hier nalezen. Tenslotte verwijzen we je ook graag door naar onze Algemene Voorwaarden.

 

Hoe kan jij jouw gegevens bekijken op de Puzzelclub website?

Als jij een account hebt op de Puzzelclub website, dan kan jij je inloggen. Als je doorklikt naar jouw account, via de knop “Mijn account” kan jij daar de gegevens aanvullen en wijzigen op je profiel. Dit zijn gegevens die met Puzzelclub gedeeld worden om bijvoorbeeld contact met jou op te nemen als je een prijs hebt gewonnen.


Ook kan je via jouw account je abonnement bekijken. Heb jij een abonnement, dan zie je wanneer jouw abonnement afloopt en wat jouw abonnementgeschiedenis is.
Via je profiel kan je bovendien je gegevens exporteren.

 

Geen Puzzelclub lid meer zijn?

Wens je geen lid meer te blijven van Puzzelclub? Dan kan je heel eenvoudig je eigen profiel verwijderen. Al jouw gegevens worden dan uit onze database verwijderd.
We vinden het jammer om jou te zien gaan. Je kan in de toekomst altijd opnieuw een account aanmaken via onze website.

 

Wil je geen e-mails meer ontvangen van Puzzelclub?

Als jij geen nieuws meer wil krijgen over Puzzelclub wedstrijden en acties, dan kan je ervoor kiezen om e-mailverkeer uit te zetten in jouw profiel. Ook onderaan elke mail vind je een “Uitschrijven”-knop. Wanneer je daarop klikt zal je in de toekomst geen mails meer ontvangen van Puzzelclub.Via jouw profiel op de website van Puzzelclub.be kan je jezelf altijd opnieuw inschrijven in onze nieuwsbrief.

 

Heb je nog vragen over deze wijzigingen? Bekijk onze veelgestelde vragenpagina eens. Kom je er niet uit? Dan kan je ook altijd contact met ons opnemen. We helpen je graag verder!


Veel puzzelplezier op Puzzelclub.be!